قدیمی ترین رستوران تهران

قدیمی ترین رستوران تهران کدام رستوران است؟ معمولا افراد زیادی هستند که دوست دارند تا حتی یک وعده شام و یا نهار خود را در یک رستوران قدیمی در تهران صرف کنند. به همین دلیل نیز این افراد سعی می کنند تا جایی که امکان دارد قدیمی ترین رستورانی که در تهران وجود دارد را پیدا کرده و حتی برای یک وعده هم که شده است، در این رستوران به صرف غذا بپردازند.

رستوران طریقت

یکی از رستوران هایی که جزو لیست قدیمی ترین رستوران تهران می تواند قرار گیرد، رستوران طریقت است. اولین بار این رستوران در سال 1312 در بازار تهران تاسیس شد و از آن روز تاکنون توانسته است با توجه به اصول و قواعدی که برای خودش دارد، رضایت مشتریانش را جلب کرده و در طول این 89 سال همچنان به قوت خودش باقی بماند و به کارهایش ادامه دهد.

قدیمی ترین رستوران تهران

ویژگی های رستوران طریقت

مسلما در رستوران های قدیمی باید ویژگی های خاصی وجود داشته باشد که سبب شود این رستوران ها برای مدت زمان طولانی همچنان به کار خودشان ادامه دهند. اگر شما نیز به عنوان یکی از مشتریان پروپاقرص این مدل از رستوران ها قصد دارید تا یکی از بهترین های آن ها را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا ویژگی ها و خصیصه های مربوط به رستوران طریقت را مطالعه کنید که نزدیک به یک قرن از زمان تاسیس آن می گذرد.

  • مشتری مداری

مشتری مداری یکی از اولین اصولی است که هر رستوران و در واقع هر فضایی که با مشتریان سر و کار دارد باید به آن توجه کنید. در رستوران طریقت نیز این موضوع کاملا از همان ابتدا مشهود بوده است و صاحبان این رستوران سعی کرده اند تا این موضوع را به طور تمام و کمال و به نحو احسن اجرا کنند.

  • کیفیت مطلوب غذاها

وجود کیفیت مطلوب در اجناس و غذاها است که سبب می شود یک مشتری به یک رستوران و یا یک فروشگاه وفادار شود و همواره برای غذا خوردن و یا خریدن اجناس مورد نیازش به آنجا مراجعه کند. معمولا کیفیت غذاها در رستوران هایی که قدمت بیشتری دارند، بالاتر است. همین موضوع سبب می شود تا بسیاری از افراد رستوران های قدیمی تر را ترجیح دهند. در خصوص رستوران طریقت می توانید مطمئن باشید که این رستوران یکی از بهترین رستوران های واقع شده در شمال شهر تهران بوده و از لحاظ کیفیت غذایی در رده بسیار بالایی قرار دارد.

  • سرویس دهی به نقاط مختلف تهران

همان طور که می دانید بسیاری از رستوران ها یا به طور کلی سرویس بیرون بر و پیک ندارند و یا اگر هم داشته باشند در همان محدوده رستوران را خدمت رسانی می کنند. این موضوع سبب می شود تا افرادی که خارج از محدوده رستوران هستند نتوانند هر روز برای غذا خوردن به رستوران بیایند. اما رستوران طریقت علی رغم آن که در فهرست قدیمی ترین رستوران تهران قرار گرفته است، با این وجود سعی کرده تا خودش را همگام با روز دنیا پیش ببرد.

به همین دلیل است که در رستوران طریقت می توانید این موضوع را مشاهده کنید که امکان بیرون بر بودن غذا و همچنین سفارش گرفتن از قسمت های مختلف تهران وجود دارد. این موضوع سبب می شود که دایره مشتریان گسترده تر شده و خدمات رسانی نیز به دیگر قسمت های شهر بیشتر شود.

  • توجه به سلامت جامعه

مورد بعدی در خصوص توجه کردن به سلامت جامعه است. رستوران طریقت در تمام این سال ها سعی کرده است تا نسبت به سلامت جامعه توجه ویژه ای داشته باشد. این موضوع هم در غذاهایی که به مشتریان عرضه می کند و هم در اصول بهداشتی که در حین کار رعایت می کند، کاملا مشهود است. مواد اولیه ای که برای تهیه غذاها استفاده می شود، عدم استفاده از مواد مانده و همچنین رعایت کردن نظافت همگی می تواند در نتیجه نهایی کار تاثیر بسیار مهمی داشته باشد و به همین دلیل است که این رستوران یکی از رستوران های بسیار معتبر به خصوص از لحاظ توجه کردن به سلامت جامعه شناخته می شود.

  • غذا در تعداد زیاد

گاهی اوقات از غذای یک رستوران قدیمی و سنتی خوشتان می آید و دوست دارید تا برای میهمانی که آخر هفته برگزار کرده اید، از غذای همان رستوران سفارش دهید. این در حالی است که رستوران مورد نظر شما چنین سفارشی را قبول نمی کند. جای نگرانی نیست، زیرا رستوران طریقت برای این موضوع نیز به فکر بوده است و همواره تلاش کرده تا رضایت مشتریانش را در هر زمینه ای جلب کند. در این رستوران می توانید غذای مورد نظر خودتان را در هر تعدادی که دوست دارید از قبل سفارش داده و پس از انجام هماهنگی های لازم، غذای مدنظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.

  • فضای دلنشین رستوران

همان طور که گفته شد رستوران طریقت همواره سعی کرده است تا مشتری مداری را در وهله اول کارهایش قرار دهد. این مسئله سبب می شود تا دکوراسیون داخلی رستوران را نیز مطابق با سلیقه روز مشتریان تغییر دهد. با این وجود گفتنی است که پس از گذشت چندین دهه از زمان تاسیس این رستوران، فضای داخلی رستوران مطابق با خواست مشتریان تغییر پیدا می کند.

قدیمی ترین رستوران تهران

جمع بندی

مواردی که در خصوص قدیمی ترین رستوران تهران مطرح شد می تواند به شما کمک کند که این رستوران را هرچه بهتر و بیشتر بشناسید. یکی از نکات مهمی که در خصوص رستوران طریقت وجود دارد آن است که این رستوران در تمام طول این سال ها سعی کرده است تا اصالت و قدمت دار بودن را در کنار استفاده از نوآوری های روز دنیا داشته باشد. با این کار مسلما استفاده کردن از خدمات این رستوران نیز برای مشتریان ساده تر خواهد شد. فراموش نکنید که رستوران طریقت در قیطریه که یکی از قسمت های قدیمی تهران است قرار گرفته و این موضوع می تواند اهمیت بسیار زیادی در این زمینه داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *