بهترین رستوران منطقه یک تهران

بهترین رستوران منطقه یک تهران

بهترین رستوران منطقه یک کجاست؟ همه ما بعد از مدتی از غذا خوردن در خانه خسته می شویم و برای ایجاد تنوع و لذت سرو غذا در بیرون از خانه به دنبال رستوران خوب و با کیفیت می گردیم. در منطقه یک از گذشته رستوران های معروف زیادی وجود داشته است مانند رستوران نایب، شاندیز، گیلار، شمشیری، هانی، و …

یکی از بهترین رستوران هایی که صد و ده سال قدمت دارد رستوران طریقت در منطقه یک تهران است. این رستوران با وجود محیط خانوادگی و دلنشین خود با غذاهای بی نظیرش حرفه ای از شما میزبانی می کند. اگر شما هم یکبار غذای رستوران طریقت را امتحان کرده باشید حتما طعم لذیذ و تازه غذاهای آنجا را فراموش نخواهید کرد.

بهترین رستوران منطقه یک تهران

معیار انتخاب یک رستوران خوب چیست؟

انتخاب بهترین رستوران اگر از نظر طعم غذا باشد کاملا سلیقه ای است. به طور کلی یک رستوران خوب باید از مواد غذایی تازه و با کیفیت استفاده کند و تنوع غذایی مناسبی داشته باشد. علاوه بر این نحوه سرو غذا و برخورد پرسنل بسیار تاثیرگذار و مهم است. استخدام پرسنل آموزش دیده و رعایت اصول خوش آمدگویی تا بدرقه همه در ذهن مشتریان باقی می ماند. به همین دلیل رستوران طریقت از همه لحاظ ثابت کرده که یکی از بهترین رستوران های تهران و منطقه یک است.

سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران منطقه یک

رستوران طریقت این امکان را برای مشتریان فراهم نموده تا به صورت آنلاین و تلفنی نیز سفارشات خود را ثبت کنند و با همان کیفیت درمنزل تحویل بگیرند. پس اگر امکان رفتن به صورت حضوری به این رستوران را ندارید حتما سفارش غذا در منزل را امتحان کنید.

مشاهده
مشتریان قدیمی طریقت

آدرس رستوران طریقت

رستوران طریقت دارای ۲ شعبه فعال در تهران می باشد. برای دسترسی به این رستوران در منطقه یک شما می توانید به پاساژ پلاتین صاحبقرانیه و یا مرکز خرید آوا سنتر مراجعه نمایید. ساعت کاری رستوران طریقت همه روزه از ۱۱:۳۰ صبح تا ۱۱ شب است و شما در محیط زیبا و صمیمانه این رستوران بهترین غذاها را تجربه خواهید کرد.

درخواست نمایندگی
سفارش آنلاین
تماس
اینستاگرام
پیمایش به بالا