رستوران با سالن vip

رستوران با سالن vip

رستوران با سالن VIP را نمی توانید در همه جای تهران و یا در بسیاری از شهرها پیدا کنید. سالن های اختصاصی و یا همان وی آی پی در حقیقت سالن هایی هستند که در رستوران ها وجود دارند و در آن ها به شکل ویژه ای از مشتریان پذیرایی می شود و خدمات ویژه ای نیز به آن ها ارائه می شود. رستوران طریقت یکی از این رستوران ها است که دارای سالن VIP بوده و در صورت نیاز به این نوع از سالن ها، می توانید به این رستوران مراجعه کنید. در ادامه هم در خصوص ویژگی های یک سالن وی آی پی و هم در خصوص موارد مربوط به سالن VIP رستوران طریقت، توضیحات جامع تر و تکمیلی تری را ارائه خواهیم کرد.

ویژگی های رستوران دارای سالن اختصاصی

یک رستوران دارای سالن اختصاصی و یا همان سالن VIP یک سری از مشخصات و ویژگی ها را دارد که می توانید با توجه به آن ها به سادگی هرچه تمام تر و راحت تر، این مدل از رستوران ها را بشناسید. فراموش نکنید که اگر نیاز به برگزاری یک دورهمی دوستانه، یک قرار کاری شام، یک جشن تولد و… داشته باشید، استفاده از رستوران با سالن VIP می تواند بهترین گزینه برای شما در نظر گرفته شود.

  • پخش موسیقی

نیازی نیست که حتما موسیقی پخش شده از نوع زنده باشد. حتی اگر از موزیک های از قبل آماده شده نیز استفاده می کنید، نباید فراموش شود که در سالن های vip باید این نوع از موسیقی ها به درستی و به شکلی بسیار کارآمد و گوشنواز پخش شوند. پخش کردن موسیقی در سالن های اختصاصی رستوران ها می تواند به تناسب هر کدام از مناسبت ها و رویدادهایی که در سالن در حال اجرا است، تغییر پیدا کند. به طور مثال موزیکی که در یک جشن تولد پخش می شود، مسلما برای یک قرار کاری و حرفه ای گزینه مناسبی نیست.

  • دکوراسیون داخلی رستوران با سالن vip

معمولا رستوران با سالن vip ویژگی های مختلفی دارد، اما یکی از مهم ترین و البته برجسته ترین این ویژگی ها مربوط به دکوراسیون داخلی می شود که در رستوران وجود دارد. بخش سالن اختصاصی رستوران می تواند دارای دکوراسیونی باشد که با دکور داخلی کل رستوران متفاوت است. این مسئله سبب می شود تا هم فضای مورد نظر ما خاص تر و جذاب تر به نظر برسد و هم آن که مشتریان احساس متفاوت بودن را داشته باشند.

مشاهده
بهترین رستوران منطقه یک تهران

برای آن که این بخش را بتوانید به شکل بهتری متفاوت درست کنید، می توانید از تغییر دادن و بهبود بخشی به مولفه های مختلف استفاده نمایید. به طور مثال اولین مولفه رنگ درب و دیوارها در سالن vip است. می توانید از رنگ های لوکس همچون طلایی، نیلی و بنفش که نشان دهنده ثروت و لاکچری بودن هستند استفاده نمایید. از سوی دیگر نیز می توانید میز و صندلی های موجود در این سالن ها را کاملا متفاوت از میز و صندلی های موجود در سالن معمولی انتخاب کنید.

رستوران با سالن vip

  • منو متفاوت و البته واضح

داشتن یک منوی متنوع و متفاوت می تواند حتی برای سالن های معمولی نیز ایده جذابی باشد. اما آن چیزی که در خصوص منو رستوران با سالن vip مدنظر است، آن است که غذاهای متنوع تر و البته مشتری پسند تری را در این نوع از منوها داشته باشیم. این کار سبب می شود تا مشتریانی که نمی توانند غذاهای مورد نظرشان را در سالن های معمولی پیدا کنند، به سالن اختصاصی رستوران شما بیایند.

یکی دیگر از نکات مربوط به لیست غذایی رستوران های خاص و دارای سالن های اختصاصی مربوط به آن می شود که علاوه بر داشتن غذاهای متنوع و جدید، میهمانان را نیز سردرگم نکند. فرض کنید به یک رستوران vip رفته اید و هیجان خوردن غذاهای جدید آن رستوران را دارید. در عین حال نیز نمی توانید به راحتی از پیشخدمت در مورد هر غذا سوال کنید.

این موضوع می تواند سبب معذب شدن شما شود. برای همین است که پیشنهاد می کنیم در کنار نام هر غذا از مواد غذایی که داخل آن استفاده می شود نیز نام ببرید. این کار می تواند یک پیش فرض ذهنی از غذای مورد نظر را در ذهن مشتری به وجود بیاورد و کمک زیادی به او در انتخاب غذایش کند.

  • شیوه خدمات رسانی رستوران با سالن vip

افرادی که به رستوران با سالن vip می روند، انتظار خدمات خاص و ویژه ای را نیز دارند. ممکن است این افراد اولین قرار عاشقانه خود را داشته باشند و یا در یک قرار شام کاری بسیار مهم و حیاتی به سر ببرند. این موضوع سبب می شود که ارائه خدمات بهتر و سریعتر بتواند حس بسیار خوب رضایت را نیز به آن ها منتقل کند. به همین دلیل است که شیوه خدمات رسانی پیشخدمت های رستوران می تواند اهمیت بسیار زیادی در این حوزه داشته باشد.

مشاهده
صبحانه طریقت در سانا اندرزگو

این خدمات رسانی ها می تواند توجه دائمی و متمرکز بر مشتریان به منظور رفع نیاز آن ها در همان ابتدای کار باشد. البته پیشخدمت ها نباید به شکلی که سبب اذیت مشتریان شود، به آن ها توجه کنند و یا به آن ها زل بزنند.

رستوران با سالن vip

  • تناسب کیفیت و نوع غذا

مورد بعدی در خصوص تناسبی است که بین کیفیت و همچنین نوع غذا می تواند وجود داشته باشد. در برخی از رستوران ها این موضوع دیده شده است که چیزی که مشتری سفارش می دهد با غذایی که دریافت می کند، هیچ سنخیتی ندارد و یا کیفیت غذا به شدت افت داشته است. این مسئله سبب می شود تا مشتریان نسبت به استفاده از خدمات رستوران با سالن vip کمی دلسرد شوند و قطعا این موضوع نمی تواند برای شما و یا برای هر فرد دیگری خوشایند باشد.

جمع بندی

معرفی رستوران با سالن VIP یکی از موارد بسیار مهمی است که نباید در زمینه ویژگی های مربوط به یک رستوران از آن غافل شد. سالن های وی آی پی و یا همان اختصاصی باید بتوانند به مشتریانشان خدمات ویژه ای را ارائه دهند و ارائه این خدمات به صورتی باشد که کاملا متمایز از بخش عمومی گردد. لازم به ذکر است که داشتن کیفیت در این بخش نسبت به بخش های عمومی رستوران مهم تر است که خوشبختانه در رستوران طریقت این موضوع به طور کامل رعایت می شود.

درخواست نمایندگی
سفارش آنلاین
تماس
اینستاگرام
پیمایش به بالا