رستوران طریقت

رستوران طریقت

طریقت

طریقت، یــک قــرن تــجــربــه به معنای واقعی اصالت. طعم غذای اصیل طریقت را از پدربزرگ هایتان بپرسید.

مجموعه غذایی طریقت در سال ۱۳۱۲ در بازار تهران پایه گذاری شد و از همان ابتدا ساختار خود را بر مبنای مشتری مداری و کیفیت مطلوب، با استفاده از بهترین مواد اولیه در راستای سلامت جامعه بنیان نهاد.

چشم انداز ما

در طریقت همواره کوشیده ایم تا بتوانیم به رسالتمان درحفظ سلامت جامعه و مشتریان عزیزمان جامه عمل بپوشانیم.مشتریان و همراهان ما می توانند به کیفیت، تازگی و اصالت فراورده‌های غذایی مجموعه طریقت اعتماد کنند؛ زیرا ما با ارائه ارزش مورد انتظار آنها، احساس آرامش و تجربه‌ای دلنشین را برایشان به ارمغان می‌آوریم.

غذای شرکتی و مجلسی

مجموعه طریقت در کنار سایر سرویس های متنوع، بخش ویژه ای را جهت دریافت سفارشات غذا از اقصی نقاط شهر تهران مجهز نموده است. کادر مجرب این بخش آماده اند تا با پیک های مجهز، از ظهر تا شامگاه سفارشهای شما را به منزل، محل کار و … ارسال نمایند، همچنین مجموعه ما آماده ارائه غذا جهت مجالس، میهمانی ها و سایر مناسبت های شما است.

درباره‌ی رستوران طریقت

رستوران طریقت یکی از بهترین رستوران‌های غذای ایرانی اصیل در منطقه تهران است. این رستوران با انواع غذا‌های خوشمزه و اصیل ایرانی، مشتری‌های خود را پذیرایی می‌کند. منوی اصیل این رستوران، گزینه‌های متنوعی از غذاهای ایرانی را شامل می‌شود.

مجموعه طریقت در کنار سایر سرویس های متنوع، بخش ویژه ای را جهت دریافت سفارشات غذا از اقصی نقاط شهر تهران مجهز نموده است. کادر مجرب این بخش آماده اند تا با پیک های مجهز، از ظهر تا شامگاه سفارشهای شما را به منزل، محل کار و … ارسال نمایند، همچنین مجموعه ما آماده ارائه غذا جهت مجالس، میهمانی ها و سایر مناسبت های شما است. در طریقت همواره کوشیده ایم تا بتوانیم به رسالتمان درحفظ سلامت جامعه و مشتریان عزیزمان جامه عمل بپوشانیم.مشتریان و همراهان ما می توانند به کیفیت، تازگی و اصالت فراورده‌های غذایی مجموعه طریقت اعتماد کنند؛ زیرا ما با ارائه ارزش مورد انتظار آنها، احساس آرامش و تجربه‌ای دلنشین را برایشان به ارمغان می‌آوریم.

مشاهده
رستوران با سالن vip

ویژگی‌های رستوران طریقت:

محیط دلنشین و دنج:

دکوراسیون آرامش‌بخش این رستوران به آن نمایی خاص و ویژه می‌بخشد. از دیوارکوب‌های زیبا تا میز و صندلی‌های چوبی، همه نمای آن را دلنشین‌تر و زیباتر می‌کنند.

پرسنل مهربان و حرفه‌ای:

پرسنل طریقت با احترام و ادب با مشتری‌ها برخورد می‌کنند تا نیازشان به‌صورت کامل برطرف شود.

موقعیت مکانی مرکزی:

رستوران طریقت در منطقه تهران قرار دارد و به‌راحتی قابل دسترسی است.

با مراجعه به رستوران طریقت، از طعم لذیذ غذا‌های ایرانی لذت ببرید.

درخواست نمایندگی
سفارش آنلاین
تماس
اینستاگرام
پیمایش به بالا