بهترین چلو کباب منطقه یک تهران

بهترین چلو کباب منطقه یک تهران

بهترین چلو کباب منطقه یک تهران کجاست؟

اگر شما هم به دنبال بهترین چلو کبابی هستید در این مقاله همراه ما باشید. چلو کباب یکی از لذیذترین غذاهای ما ایرانیان است. این غذا اگر با کیفیت و طعم اصیل تهیه شود می تواند تا سال ها مشتری خود را حفظ کند.

لیست رستوران های منطقه یک با منو چلو کباب

  • رستوران ستارگان غذا با انواع غذاهای ایرانی واقع در محله فرمانیه
  • رستوران مجلل پرسیس با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی بهمراه موسیقی زنده واقع در محله زعفرانیه
  • رستوران کالوک با انواع غذاهای ایرانی و خارجی واقع در خیابان شریعتی
  • رستوران حاج نصرت با انواع چلو کباب واقع در خیابان دزاشیب
  • رستوران ایرانی صراحی با انواع منو غذاهای ایرانی واقع در تجریش
  • رستوران لتیر با انواع غذاهای ایرانی و سنتی واقع در ولنجک
  • رستوران طریقت با منو ویژه تمام غذاهای ایرانی با قدمت ۱۱۰ ساله با دو شعبه در صابحقرانیه و اقدسیه

بهترین چلو کباب منطقه یک تهران

چرا بهترین چلو کباب منطقه یک تهران برای رستوران طریقت است؟

رستوران طریقت همانطور که گفته شد یک رستوران تازه تاسیس نیست. این رستوران در سال ۱۳۱۲ ابتدا در بازار تهران بازگشایی شد. از همان ابتدا این رستوران مبنای کار خود را مشتری مداری، کیفیت مطلوب، فراهم کردن محیط دلنشین و با استفاده از بهترین مواد اولیه در راستای سلامت جامعه قرار داد. به همین دلیل است که توانسته یک قرن قدمت خود را حفظ کند و مشتریان وفادار خود را راضی نگه دارد. مجموعه طریقت در کنار سایر سرویس های متنوع، بخش ویژه ای را جهت دریافت سفارشات غذا از اقصی نقاط شهر تهران اختصاص نموده است. کادر مجرب این بخش آماده اند تا با پیک های مجهز، از ظهر تا شامگاه سفارش های شما را به منزل، محل کار و … ارسال نمایند، همچنین مجموعه ما آماده ارائه غذا جهت مجالس، میهمانی ها و سایر مناسبت های شما است. شما می توانید بهترین چلو کباب منطقه یک تهران را از ما بخواهید و میزبان عالی مراسم خود باشید.

مشاهده
خواص کباب کوبیده برای بدن

چرا چلو کباب را همه دوست دارند؟

از آنجا که این غذا از زمان قاجار ابداع خود ایرانیان بوده است، کم کم به عنوان غذای ملی شناخته شد. به همین ترتیب محبوبیت آن میان مردم روز به روز افزایش پیدا کرد. البته خواص چلو کباب در بین غذاها بر کسی پوشیده نیست و یکی از علل محبوبیت این غذا خواص بی نظیر آن است. معمولا چلو کباب غذایی است که همه سنین دوست دارند و اغلب غذای اصلی مراسم های خاص مانند عروسی، نامزدی و … و مهمانی های با شکوه است. به طوری می توان گفت چلو کباب غذای ثابت و مورد علاقه هر مهمانی است. طعم لذیذ و به یاد ماندنی چلو کباب را می توانید در رستوران طریقت بچشید. در رستوران طریقت برای تهیه کباب کوبیده از تازه ترین گوشت گوسفندی با مواد اولیه مرغوب استفاده می شود. به همین دلیل توانسته یاد و طعم خاطره انگیز چلو کباب های قدیم تهران را زنده نگه دارد. شما در منو رستوران طریقت می توانید انواع غذاهای ایرانی، انواع چلوکباب، جوجه کباب، چلو خورشت، کباب برگ گوسفندی، شیشلیک، کباب بره، کباب لقمه، زرشک پلو با مرغ، قیمه نثار، کباب فیله بره را سفارش دهید.

درخواست نمایندگی
سفارش آنلاین
تماس
اینستاگرام
پیمایش به بالا