چلوکباب رستوران طریقت

چلوکباب رستوران طریقت

چلوکباب رستوران طریقت یکی از معروف ترین غذاهای این رستوران است. در رستوران طریقت انواع چلوکباب ها مانند چلو جوجه کباب، چلو کباب برگ، چلو کباب کوبیده، چلو کباب ترش، چلو کباب چنجه و … سرو می شود. شما علاوه بر استفاده از فضای زیبا و دلنشین این رستوران می توانید برای مجالس و مهمانی های خود انواع غذاها را به تعداد دلخواه سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.

چلوکباب رستوران طریقت

انواع چلو کباب رستوران طریقت

چلوکباب برگ: این کباب از ۲۵۰ گرم گوشت تازه گوسفندی تهیه می شود. کباب برگ رستوران طریقت بسیار خوش مزه و نرم است و مورد پسند تمام سنین واقع می شود.

چلوکباب کوبیده: کوبیده در رستوران طریقت یکی از غذاهای محبوب ایرانیان است. این کباب با گوشت تازه و با کیفیت تهیه می شود و همراه با ۳۵۰ گرم برنج ایرانی سرو می شود.

کباب ترش: این غذای خوش مزه و بی نظیر با بهترین مواد مصرفی طعم دار می شود که شامل ۲۵۰ گرم گوشت تازه گوسفندی، گردو، رب انار و سبزیجات گیلکی است.

چلو جوجه کباب رستوران طریقت: این غذا از ۳۵۰ گرم سینه مرغ تازه مواد زده شده و ۳۵۰ گرم برنج با کیفیت ایرانی طبخ می شود.

بهترین چلو کباب در رستوران

چلوکباب غذای ملی ما ایرانیان است به همین دلیل رستوران های زیادی هستند به طور انحصاری این غذای پرطرفدار را سرو می کنند اما رستوران طریقت یکی از خاص ترین رستوران هایی است که به طبخ انواع چلو کباب می پردازد. این رستوران با ۵۸ پرسنل آموزش دیده خود، چه کادر آشپزخانه و چه کادر خدمات و سرو غذا آداب مشتری مداری را به نحو احسن به جا می آورد. اگر شما یکبار میزبانی رستوران طریقت و غذاهای بی نظیر آنجا را تجربه کنید یکی از رستوران های مورد علاقه شما خواهد شد و حتما به عزیزانتان پیشنهاد می کنید. در این رستوران علاوه بر انواع چلو کباب ۲۰ نوع تنوع غذایی دیگر در منو وجود دارد تا پاسخگوی تمام ذائقه های غذایی باشد. برای رفتن به رستوران طریقت شما می توانید به شعب این رستوران در پاساژ پلاتین صاحبقرانیه و مرکز خرید آواسنتر مراجعه نمایید.

مشاهده
قیمه نثار طریقت
درخواست نمایندگی
سفارش آنلاین
تماس
اینستاگرام
پیمایش به بالا